Uklízelo se i v Kunraticích 2016

Horní Kunratice  Rezidence Nad Skálou (domky Central-Group)

Dne 27.5.2016 se cca 13 dobrovolníků ze společnosti Anheuser-Busch InBev Czech s.r.o. přihlásilo k dokončení úklidu. Vyčistili prostory v okolí zastávky BUS Koleje Jižní město a Krellovy studánky v blízkosti ul. Na Knížce a Nad Skalou.

Jménem našeho občanského spolku bychom rádi vyjádřili těmto mladým lidem poděkování za jejich přínos k ochraně životního prostředí Kunratic.

Dne 17.4.2016 se sešlo 10 místních občanů a za nědělní dopoledne vyčistili přilehlé okolí od odpadků. Bylo nasbíráno přes 20 pytlů odpadu a mnoho pneumatik.

Horní Kunratice

 Ke Hrádku

Dne 16.4.2016 se skupinka místních 6-ti občanů za pomoci čtyřech dobrovolných hasičů z Kunratic pustila do úklidu v rokli u staré pumpy. Hasiči pomohli odstranit přerostlé větve a občané uklidili prostor okolo ulic Ke Hrádku, Nad Belvederem a přilehlé zeleni.Kunratický mlýn, rybník Ohrada, Bažantnice, ...

Rádi bychom poděkovali také zaměstnancům společnosti Skanska Facility s.r.o. Pod koordinací pana Vladimíra Bešty uklízeli pracovníci společnosti odpadky v části Kunratic od Bažantnice až po restauraci U Svatého Václava.