Ukliďme Česko 2019

06.04.2019

6.4.2019 Akce proběhla za pěkného počasí. S potěšením jsme zjistili, že množství odpadků rok od roku ubývá. Není asi ani zvláštností, že každý rok se sejdou stejní lidé, ochotní něco udělat pro své okolí bydlení. Kromě užitečné činnosti je to také milé, lidské setkání a legrace. Díky všem účastníkům a podpoře místostarosty MČ Kunratice, Ivana Hýži.

Letošní speciální úlovky: peněženka s 8ks platebních karet, lítačkou, občankou, dále dioptrické brýle, a neotevřená lahvinka s bílým vínem. Spojlery z aut už nikoho nepřekvapí. Překvapením ale je, že letos ani jedna pneumatika. Tak snad ve zdraví zase příští rok.

5.3.2019 Stalo se již tradicí, že se OSPK připojuje do celostátní akce Ukliďme Česko a pořádá v Kunraticích úklidovou akci v prostoru Horních Kunratic - v okolí ulice Na Knížce a Nad skalou (tzv. Central - Group lokalita). 

Dne 6.4.2019 od 9.30hod. v ulici Nad akáty 7 se sejdou dobrovolníci a po krátké koordinační poradě se vydáme uklízet okolí. Letos je pro velký zájem nedostatek pracovních pomůcek (rukavice, pytle, atd.). Prosíme dobrovolníky aby se nespoléhali na dodané pomůcky a vybavili se vlastními pomůckami.

Připomínám všem dobrovolníkům, že je potřeba se zaregistrovat zde a: REGISTRACE 

KONTEJNER: Už 5.4. od 16hod.  zajistil spolek velkoobjemový kontejner, který bude umístěn na křižovatce ul. Nad akáty a Na knížce. 

Prosíme všechny, kdo jej využijí k odložení jakéhokoliv i vlastního odpadu vyjma nebezpečného odpadu (kyseliny, laky, pneu a elektronika , baterie, bílé zboží)

aby přispěli  částkou dle vlastního uvážení na činnost spolku na účet OSPK: 43-8046980207/0100

Děkujeme za Vaši podporu.