Členská schůze 2019

Pozvánka pro členy a hosty

Vážení členové Občanského Spolku Pro Kunratice, naši hosté. Výkonný výbor svolává členskou schůzi spolku na 13.5. 2017 od 19.00hod. ve vinárně Decinka, Golčova 1/2 Praha 4 - Kunratice


Tímto Vás srdečně zveme k účasti a připomínáme, že jde o zasedání nejvyššího orgánu spolku, který bude vyhodnocovat práci výkonného výboru za poslední rok. Bude projednáváno:

  • zpráva o hospodaření spolku
  • zpráva o činnosti a návrh hlavních směrů pro další období

Zaregistrujte se prosím níže prostřednictvím el. formuláře. Děkujeme.

POZOR: Zkontrolujte si prosím zda jste uhradili členský příspěvek  ve výši 500,- Kč (respektive 200,- Kč pro důchodce a studenty) období r. 2018. 

Dle platných stanov se mohou členské schůze zůčastnit a hlasovat pouze členové spolku a členství je podmíněno zaplacením členských příspěvků. Pokud si nejste jisti, požádejte o kontrolu na info@prokunratice.cz . Příspěvky na následující období 2018 bude možné uhradit na místě v hotovosti.

Zaplaťte na účet KB 43-8046980207/0100 třeba i pomocí QR kódu. 

V případě, že se nemůžete osobně dostavit na členskou schůzi, můžete uplatnit svá členská práva prostřednictvím vámi zvoleného zmocněnce, vybaveného plnou mocí (nemusí být notářsky ověřený podpis). Prosíme, dejte nám o tom zprávu níže v registraci.


Podkladové materiály, které se budou předkládat a schvalovat na členské schůzi:

  • zpráva o hospodaření za období 2018
  • zpráva o činnosti za rok 2018 a plán hlavních směrů činnosti na 2019

Prosíme zaregistrujte se pokud se chcete zúčastnit členské schůze osobně nebo i v zastoupení: